Läsbord 1900-talets andra hälft

480280

LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, lackerad metallstomme, skiva i teak, höj- och sänkbart, maxhöjd 77, läsyta 61x34 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Budhistorik (2 bud)

3435434
3426260

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.