Fåtöljer 1 par samt fotpall gripsholmsmodell

480277

FÅTÖLJER, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, blå- och vitrutig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (29 bud)
3433849
5 600
3435215
5 400
3433849
5 200
3435031
5 200
3433849
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.