Matgrupp

480276

MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets slut, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, 2 karmstolar, 6 stolar, 2 iläggskivor vardera 48, bordetshöjd ca 75, 160x105 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Matgrupp

Budhistorik (4 bud)

3435087
750
3435047
550
3434993
500
3431800

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.