Carl Harry Stålhane vas Rörstrand

480275

CARL HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, unik, stengods, glaserad i olika bruna nyanser samt grått, signerad R Ch Stålhane 937, höjd ca 41,5 cm

nagg vid basen

Keramik/Porslin

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
3432262
3431362
1 600
3431361
3427311
3423859
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.