Skåp rokokostil

480271

SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (36 bud)
3435321
4 600
3435320
4 400
3435317
4 200
3435315
3435314
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.