Design Bertil Frihagen för Bodafors

480269

BERTIL FRIDHAGEN, 5 dlr, Bodafors, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, 1960-tal, teak och ek, bordets höjd ca 74, 140x85 cm, iläggsskivan vardera 50 cm

Bruksslitage, iläggsskiva med en listlagning

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 19

Budhistorik (43 bud)
3434926
7 200
3434928
7 000
3434926
6 800
3434927
6 600
3434926
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.