Sve X:et Erixon akvarell

480265

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Flicka i skog, signerad och daterad Sven Erixon maj-48, akvarell, ca 36x22,5 cm

med dedikation

Sve X:et Erixon akvarell

Budhistorik (8 bud)
3435903
5 800
3435096
5 600
3435897
5 600
3435096
4 800
3432666
4 600

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.