Kornischer mässing

480255

KORNISCHER, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, längd ca 153, djup ca 37 cm

Åldersrelatert slitage

Diverse

Rum 14

Kornischer mässing

Budhistorik (1 bud)

3435105
2017-08-28 12:48:37

2017-08-28 kl 18:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.