Matta, dubbelvävd

480245

MATTA, Sverige, 1950-60-tal, dubbelvävd, 205 x 133 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier

Matta, dubbelvävd

Budhistorik (3 bud)

3439554
3439546
3437759

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.