Matta, dubbelvävd

480244

MATTA, Sverige 1950-60-tal, dubbelvävd, 243 x 154 cm

slitage, ett hörn med skador

Mattor/Textilier

Matta, dubbelvävd

Budhistorik (3 bud)

3440783
3439572
3435327

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.