Matta, rölakan, Sverige

480243

SVEA NORÉN, tillskriven, matta, rölakan, Sverige, blå botten med geometriskt mönstrad bård, signerad SN, 200 x 140 cm

smärre slitage, fransar saknas

Mattor/Textilier

Matta, rölakan, Sverige

Budhistorik (2 bud)

3429194
2 600
3429191

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.