Ampel empirestil

480238

AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, för 6 ljus, mässing, delvis svartlackerad, diameter ca 48, höjd ca 49 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Ampel empirestil

Budhistorik (2 bud)

3434522
3423684

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.