Spelbord sengustaviansk stil

480234

SPELBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, lister i mässing, ben avslutade i fothylsor av mässing, höjd ca 75, 89x43 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Spelbord sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
3435756
3435347
3433243
3435344
3433243
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.