Byrå sengustaviansk stil

480232

BYRÅ med stenskiva, 1900-talet början, sengustaviansk stil, huggen skiva, fanerad i mahogny, beslag i mässing, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 83, 85x46 cm

Slitage, skiva med mindre nagg, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3436042
3 200
3435716
3435716
2 800
3436040
2 600
3435716
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.