Väggappliquer mässing 1900-tal

480231

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, barock-stil, 1900-tal, mässing, höjd ca 33 cm

Ytslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (3 bud)

3434726
3433626
3433616

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.