Industrihylla

480214

INDUSTRIHYLLA, lackerad plåt, 1900-talets andra hälft, 4 sektioner som kan delas, höjd ca 170, 100x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 8

Industrihylla

Budhistorik (9 bud)
3433270
3433265
1 400
3433255
1 300
3433261
3433255

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.