Oskar Bergman oljemålning

480203

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Höstträd, signerad och daterad OSKAR BERGMAN 1932, olja på duk, ca 47x66 cm

Konst, Äldre måleri

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3437418
5 000
3437285
3 400
3436860
3 200
3431894
3431189

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.