Börje Hedlund akvarell

480200

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Modellstudie, signerad, akvarell, ca 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Börje Hedlund akvarell

Budhistorik (35 bud)
3434246
8 400
3434261
8 200
3434246
8 000
3434254
7 800
3434246
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.