Lia Lepik akvarell

480199

LIA LEPIK (1914-1988): Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1947, akvarell, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Lia Lepik akvarell

Budhistorik (2 bud)

3433599
3422020

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.