Teglashållare

480194

TEGLASHÅLLARE, 4 st., nysilver, 1920-tal, höjd inkl. hänkel ca 9 cm

Smärre slitage

Silver

Teglashållare

Budhistorik (2 bud)

3433687
3427650

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.