Vägglystrar

480193

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, patinerad mässing, olikformade prismor, höjd ca 40, bredd 35 cm

Ena vägglystern med avbruten arm, slitage

Metall

Hylla 5

Vägglystrar

Budhistorik (2 bud)

3433506
3433185

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.