Erik Petri oljemålning

480192

ERIK PETRI (1878-1966, Norge): Norskt kustlandskap, signerad P Petri, olja på duk, ca 66x102 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Erik Petri oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3433232
3432413
3422785

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.