Gottfrid Kallstenius oljemålning

480191

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta tallar, signerad G. Kallstenius, olja på duk, 71x90 cm
.

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (45 bud)
3433810
9 600
3433807
9 400
3433806
9 200
3433805
9 000
3433804
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.