Stig EH Rousk oljemålning

480190

STIG EH ROUSK (född 1934): Vy mot Gamla stan från Södermalm, signerad och daterad Stig EH Rousk 74, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 25

Stig EH Rousk oljemålning

Budhistorik (54 bud)
3434394
10 500
3434396
10 000
3434394
9 200
3434392
9 000
3434393
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.