Stig EH Rousk oljemålning

480189

STIG EH ROUSK (född 1934): Vy mot Gamla stan från Skeppsholmen, signerad och daterad Stig EH Rousk 74, olja på duk, ca 62x50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 22

Stig EH Rousk oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3433451
3432879
1 400
3432879
1 300
3431923
3430463

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.