Arhur Bianchini olja

480187

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Sommarträd -gårdsexteriör, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 53x64 cm

Rum 6

Arhur Bianchini olja

Budhistorik (5 bud)
3434038
4 200
3433977
3432906
3428493
1 800
3425754

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.