Oskar Bergman

480185

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Strandbild, signerad Oskar Bergman, olja på pannå, ca 40x39 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oskar Bergman

Budhistorik (9 bud)
3429971
3429970
2 600
3429969
2 400
3422345
3422343

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.