Carl Locher blandteknik

480184

CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Motiv med fatryg utanför Skagen, signerad och daterad Carl Locher 1898, blandteknik på papper, ca 41x59 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Locher blandteknik
Budhistorik (27 bud)
3433374
6 600
3433373
6 400
3433371
6 200
3433367
6 000
3433369
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.