Okänd konstnär hästmotiv

480183

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Hästar utanför stall, osignerad, olja på pannå, 19x24 cm

Fack 29

Okänd konstnär hästmotiv
Budhistorik (3 bud)

3433094
3434196
3433094

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.