Roland Svensson Stångmärket

480181

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stångmärket", osignerad, 1940-tal, färglitografi, ca 27x23 cm.

Glasskada, ytfläck/skada

Roland Svensson Stångmärket
Budhistorik

2017-08-29 kl 18:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.