Karmstolar rokokostil

480173

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, grålackerade, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Hylla 6

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (22 bud)
3433295
3433288
3 800
3433278
3 600
3433285
3 600
3433278
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.