Bertil Wahlberg oljemålning

480172

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Dam i blå klänning, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 69x31 cm

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3436502
550
3436490
500
3436490
450
3436501
3436490

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.