Stolar empirestil

480171

STOLAR, 4 st, empirestil, tidigt 1900-tal, vitmålade med gulddekor, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar empirestil

Budhistorik (5 bud)
3433486
3433485
3433483
500
3433480
3433147

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.