Stol rokokostil 1800-tal

480169

STOL, rokokostil, 1800-tal, svartmålad stomme med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 44 cm

Senare bemålning, slitage

Möbler, Stolar

Hylla 6

Stol rokokostil 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3433645
2017-08-27 16:22:29

2017-08-27 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.