Stol barockstil 1800-tal

480168

STOL, barockstil, 1800-tal, svartmålad stomme, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 50 cm

Senare bemålning, slitage, nötta partier

Möbler, Stolar

Hylla 6

Stol barockstil 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3433638
2017-08-27 16:19:41

2017-08-27 kl 18:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.