Hans-Agne Jacobsson ljuskrona

480164

HANS-AGNE JACOBSSON, 1960-tal, ljuskrona, mässing med 6 färgade glaskupor, höjd ca 65, diameter 75 cm

Minimala kantnagg

Belysning, Taklampor, Design

Rum 15

Hans-Agne Jacobsson ljuskrona

Budhistorik (19 bud)
3433953
8 800
3428224
8 600
3428224
8 400
3422916
8 200
3428223
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.