Hans-Agne Jakobsson ljuskrona

480163

HANS-AGNE JACOBSSON, 1960-tal, ljuskrona, mässing med 6 färgade glaskupor, höjd ca 65, diameter 75 cm

Minimala kantnagg

Belysning, Taklampor, Design

Rum 15

Hans-Agne Jakobsson ljuskrona

Budhistorik (13 bud)
3434228
7 400
3434258
7 200
3434228
7 000
3432434
6 800
3432259
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.