Lindorm Liljefors oljemålning

480156

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Motiv av jaktstövare i skogen, signerad och daterad Lindorm L -50, olja på pannå, 32x38 cm

Rum 6

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3433639
2 400
3430381
3424304
3422704
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.