Ellis Wallin oljemålning Östermalmstorg

480153

ELLIS WALLIN (1888-1972): "Östermalmstorg", signerad Ellis Wallin -39, olja på duk, 54x81 cm

Krackeleringar

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 2

Budhistorik (9 bud)
3433613
3 200
3428286
3433359
2 800
3428286
2 400
3432842

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.