Adolf Fredrik Nordling oljemålning

480148

ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888): Marint motiv, a tergo med etikett, spännram med påskrift "Adolf", olja på duk, höjd ca 46x32,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
3432744
850
3422505
3430220
3422505
750
3422285
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.