Per Daniel Holm oljemålning

480146

PER DANIEL HOLM (1835-1903): Kvarn med fors, signerad och daterad 59, olja på duk, 38x53 cm

krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Per Daniel Holm oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3434324
5 400
3434100
5 200
3434289
5 200
3434100
5 000
3434280
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.