Jens Mathisen oljemålning

480144

JENS MATHISEN (född 1926): Trädgårdsexteriör med figur, signerad och daterad 1975, olja på pannå, ca 23x32 cm

Fack 14

Jens Mathisen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3435656
2017-08-28 19:05:02

2017-08-29 kl 15:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.