Ture Dahlö olja

480143

TURE DAHLÖ (1895-1970): Trädet, signerad och daterad T.Dahlö-60, olja på pannå, ca 38x30 cm;
enligt etikett på baksidan betitlad "Bärplockerska"

Fack 16

Ture Dahlö olja

Budhistorik (7 bud)
3427676
3430519
750
3427676
650
3430448
600
3427676
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.