Skrivbord med stol

480142

SKRIVBORD MED STOL, rokokostil, 1900-tal, grågrönmålade, skrivbordets höjd ca 76, 64x109 cm, stol ej ursprungligen tillhörande

skiva med mindre märken, smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Skrivbord med stol

Budhistorik (10 bud)
3436392
3433269
750
3433268
700
3433267
650
3433266
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.