Golvur England

480135

GOLVUR, England, 17/1800-tal, fanérat i mahogny, höjd ca 210 cm

smärre slitage, urtavla med slitage

Möbler, Övriga möbler, Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvur England

Budhistorik (2 bud)

3435989
600
3425192

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.