Bertil Wahlberg

480134

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländskt by med figurer, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 31x68 cm

Fack 10

Bertil Wahlberg

Budhistorik (4 bud)

3434096
450
3433985
3428346
3423547

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.