Takalampa Atelje Lyktan

480128

TAKLAMPA, "Supertube", Atelje Lyktan, Åhus. längd ca 161 cm

Slitage, repor

Belysning, Taklampor

Rum 8

Takalampa Atelje Lyktan

Budhistorik (3 bud)

3430120
3432066
750
3430120

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.