Barnstol Ikea

480127

CHARLOTTE RUDE & HJÖRDIS OLSSON-UNE, "Dino", barnstol, IKEA, 1970, blålackerad benställning, sits i grön galon, höjd ca 65, diameter 55 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 22

Barnstol Ikea

Budhistorik

2017-08-27 kl 18:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.