Marianne Ågren oljemålning

480124

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterbord, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 106x87 cm

Rum 9

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3433397
4 800
3431760
4 600
3431759
4 400
3431758
3431757
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.