Takampel i metall

480118

TAKAMPEL, 1900-talets mitt, lackerad plåt och mässing, ca 47x47 cm

slitage, mässing med fläckar

Belysning, Taklampor, Metall

Rum 7

Takampel i metall

Budhistorik (24 bud)
3432851
8 000
3433162
7 800
3432851
7 600
3433160
7 400
3432851
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.